Partneři TabloMATu
Grafické studio Marionetti
Fotobooking

Co je TabloMAT

Cílem TabloMATu je dodání originálního tabla, které vám připraví profesionální fotografové, vizážisti a grafici s mnohaletou zkušeností. TabloMAT vznikl v roce 2012, zakladateli jsou Paul Ryder a Tomáš Ruta. Kvalita fotografií a jejich zpracování je na nejvyšší úrovni, vaše fotografie nebudou retušovat nekvalifikování pracovníci, přesvědčte se v našem portfoliu. Zajišťujeme kompletní zpracování tabla od fotografování, přes grafickou přípravu, až po nejkvalitnější velkoplošný tisk v regionu. Focení tabla probíhá dle dohody v ateliéru, u vás ve škole, nebo ve stylovém interiéru či exteriéru. Styling tabla se domlouvá před focením. Výběr vhodných fotografií a jejich retušování zajistíme ve spolupráci s grafickým studiem Marionetti. Pro výběr vám zašleme všechny fotografie s vodotiskem. V rámci focení tabla se uzavírá Model Release, tj. smlouva o pořízení a užití fotografií, která vymezuje práva fotografa a fotografované osoby. Na žádost předem zašleme. Fotografujeme kdekoliv v rámci České republiky, focení v zahraničí dohodou. Sledujte TabloMAT na Facebooku

Kdo vám tablo připraví

Fotografové: Paul Ryder, Tomáš Ruta.
Make-up & styling: Bohuslava Holásková, Monika Nováková, Soňa Havlenová.
Grafické práce: Veškeré grafické úpravy provádí grafické studio Marionetti, které je hlavním partnerem TabloMATu. O grafickou přípravu vašeho tabla se postará některý z našich kreativních grafiků.
Máš zájem odebírat náš Newsletter?

Získej výhodné bonusy k focení tabla.

 

Proč TabloMAT?

Tým TabloMATu se skládá z profesionálních fotografů, vizážistů a grafiků. Spolupracujeme s grafickým studiem Marionetti a projektem Fotobooking - Professional Portrait Photography.

Brno, Olomouc, Ostrava

+420 737772561

info@tablomat.cz