Partneři TabloMATu
Grafické studio Marionetti
Fotobooking

Nezávazná objednávka tabla

Základní údaje objednávky

Objednávaná služba Město fotografování Rozpočet Termín fotografování Slevový kupón
Název školy Místo fotografování Počet osob Vizáž & styling Instalace tabla

Kontaktní údaje

Kontaktní osoba E-mail (novak@seznam.cz) Telefon (+420 123456789)
Kontaktní adresa (ulice 132, psč město)
Popište vaši představu, jak by mělo tablo vypadat...

Vaše objednávka bude zpracována nejpozději do jednoho pracovního dne po doručení. Na tuto nezávaznou objednávku se vztahuje ochrana poskytnutých osobních údajů. TabloMAT nesbírá a neshromažďuje žádné osobní údaje, které uživatelé serveru prostřednictvím dotazů sami dobrovolně neposkytnou. Odesláním objednávky souhlasíte se zasíláním obchodních sdělení TabloMAT, jejichž odběr budete moci kdykoliv přerušit. Vážíme si vaši důvěry a chráníme data před zneužitím ve smyslu Zákona č. 101/2000 Sb. Údaje označené modře jsou povinné.


Objednávka profesionálního fotobooku od Fotobookingu

V rámci dalších služeb vám poskytujeme 30 % slevu na focení fotobooku v rámci projektu Fotobooking - Professional Portrait Photography. Focení portrétu a fotobooku probíhá dle dohody v ateliéru, interiéru nebo exteriéru. Styling fotografií je na domluvě s modelkou či modelingovou agenturou. Pokud jste začínající modelka, rádi vám poradíme s výběrem vhodného stylingu. Pro modelky, které již fotobook mají, nabízíme jeho doplnění aktuálními fotografiemi nebo/a zhotovení set-card.Máš zájem odebírat náš Newsletter?

Získej výhodné bonusy k focení tabla.

 

Proč TabloMAT?

Tým TabloMATu se skládá z profesionálních fotografů, vizážistů a grafiků. Spolupracujeme s grafickým studiem Marionetti a projektem Fotobooking - Professional Portrait Photography.

Brno, Olomouc, Ostrava

+420 737772561

info@tablomat.cz